Anti-Spam Politiky

CameraLux má nulovú spam tolerancie politiky - neakceptujeme SPAM!

Odoslaním návštevnosť z nevyžiadaných /spam e-mail bude mať za následok zrušenie vášho účtu a vaše finančné prostriedky získané prepadne.

ČO JE SPAM?

Akákoľvek forma nevyžiadanej reklamy cez e-mail, diskusné skupiny, IRC príspevky, a/alebo okamžitých správ klientov. Akýkoľvek SPAM sťažnosť proti vám je dôvod na okamžité ukončenie zmluvy. To je veľmi vážna vec. NIE poslať e-mail, aby každý, kto nepodal overiteľný žiadosť o informácie.

Aké typy reklám sa považujú za SPAM?

  • Akékoľvek non overiteľné non opt-in e-mailom. Hromadné posielanie e-mailov (odoslaním e-mailu na inzerát osôb uvedených na e-mailovú adresu, viesť zoznam). Inzercia prostredníctvom hromadných e-mailových služieb (spoločnosti, ktoré sa poslať e-mail inzerát osôb uvedených na e-mailovú adresu, viesť zoznam pre vás) budú dôvodom na okamžité zrušenie účtu.
  • Diskusná Vysielanie. Vysielanie komerčných správ je spam a reklamácie z diskusných skupín, moderátorov, bude dôvodom na okamžité zrušenie účtu.
  • IRC / IM / ICQ Klientov, nevyžiadaných správ prostredníctvom akéhokoľvek média, vrátane chatu a instant správy, ktoré sú považované za SPAM.

AKO ZODPOVEDNÝ ČLEN CYBER SPOLOČENSTVA TEJTO STRÁNKE ZACHOVÁVA PRÍSNE PRAVIDLO ZAKAZUJÚCE AKÚKOĽVEK TRETIU STRANU OD ODOSLANIA NEJAKÉ REKLAMNÉ E-MAILY V MENE STRÁNKY - VYŽIADANÝ ALEBO NEVYŽIADANÉ. ZNAMENÁ TO, ŽE SME ÍSŤ NAD RÁMEC LEN SA ZAKAZUJE SPAM. ABY SA VECI EŠTE JASNEJŠIE PRE KAŽDÝ SME NEDOVOĽTE, ABY NIEKTO INÝ ODOSIELAŤ E-MAILY NA NÁŠ ÚČET. NAVYŠE, SAMOTNÉ STRÁNKY LEN ODOŠLE E-MAILY, PRE OSOBY, KTORÉ SA ZAREGISTROVALI NA STRÁNKE. TIETO DVE POLITIKY TVORIA NAŠE SILNÉ "ANTI-SPAM POLITIKY".

Ako máme pracovať?

V každom prípade sme sa dostanete sťažnosť na jeden z našich priameho marketingu/pobočky a/alebo akejkoľvek inej tretej osobe, odosielanie e-mailov v našom mene, náš Zneužívania Tím okamžite začne sa vyšetrovanie.

Je dôležité, aby ste pochopili, že Zneužívanie Tím vyšetruje každý sťažnosť dostávame! Pobočky/direct marketingu nájsť v našej Zneužívania Tím, aby boli podpory tejto stránke e-mailom tvár ukončenie jej/jeho účet u nás a možné prepadnutie zisku.

V extrémnych prípadoch, náš Právny Odbor sa tiež podieľa. Nahláste e-mail/Spam prijaté v súvislosti s tejto stránky: e-mail : contato(at)www.cameralux.sk

Ak máte bol e-mailom od tretej strany v akejkoľvek záležitosti, ktorý je pripojený k tejto stránke, prosím, oznámte to na e-mail : contato(at)www.cameralux.sk a naše Zneužívania Tím bude prijať okamžité opatrenia. Prosím, uveďte sťažovali-e-mailových sám vo vašej sťažnosti, takže Zneužívania Tím môže pokračovať vyšetrovanie.