Všeobecné informácie

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vášho účtu, heslo, fakturácie, alebo ak máte technický problém, prosím, navštívte naše Najčastejšie Otázky a podpora stránky.

Nový CameraLux?

Vitajte na CameraLux, najlepšie miesto pre live kamery! Na CameraLux, môžete sledovať živé kamery s amatérske modely a reálne to, a môžete sa s nimi zhovárať príliš! Všetky rozhovory a videá sú živé (pokiaľ sa rozhodnete pre-zaznamenaný show). Môžete chatovať s modelom, alebo môžete len sledovať ich vykonávanie súkromnej show pre vás!

Nižšie nájdete u nás najčastejšie kladené otázky a riešenia spoločných CameraLux problémy. Prosím, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu live s vaše otázky a pripomienky

Často Kladené Otázky

Vitajte na CameraLux FAQ. Uvádzame odpovede na niektoré z najčastejších otázok. Ak neviete nájsť riešenie na váš problém, obráťte sa na zákaznícku podporu pre rýchle reakcie.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Zákaznícka Podpora

Ak vaša otázka nie je zodpovedaná tu, alebo ak máte technický problém, našu zákaznícku podporu zástupcovia sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku na pomoc.

KONTAKTUJTE NAŠU ZÁKAZNÍCKU PODPORU

Vyúčtovanie Služieb Zákazníkom

Ponúkame diskrétne fakturácie pre našich zákazníkov. Ak sa rozhodnete prejsť na akúkoľvek jasne označené spoplatnené služby fakturačné vyhlásenie sa zobrazí jeden z nasledujúcich krokov:

  • Epoch.com*cameralux
  • SEGPAY*LUX
  • CCBILL.COM
  • Conteudo1u2wn3
  • WirecardLUX

Epoch Fakturačné Podporu

Prosím, navštívte http://www.epoch.com

SEGPAY Vyúčtovanie Podpory

Prosím, navštívte https://cs.segpay.com/