Gold Shows

Má extra špeciálne zobraziť na CameraLux? Pozrite sa na naše "ZLATÉ UKAZUJE", a sme sľub, nebudete sklamaní. "ZLATO UKAZUJE" sú exkluzívne ukazuje, vytvorené modely cam ukazujú svoje zvláštne nadanie. Tieto sú živé vystúpenia, ale obsah je vybrané modely. Potrebujete tokeny zúčastniť. Tieto "ZLATÉ UKAZUJE" naozaj divoké, nebudete chcieť nechať ujsť!

Žiadne gold shows ešte

Čo Je ZLATO ZOBRAZIŤ?

"GOLD SHOW" je predplatená zobraziť. Model rozhoduje, čo sa bude robiť v ich ukázať, ako dlho to bude a koľko členov musí prispievať na hodinky. Model stanovuje cieľ počet "tokeny" chcú, než sa začne show, a ako dlho sa bude čakať na dosiahnutie uvedeného cieľa. Model môžete vybrať a začať show pred cieľom je dosiahnuť, alebo sa môžete vybrať na zrušiť. Ak model zruší show, všetci členovia budú vrátené, a model dostane nič.

Obsah "ZLATO SHOW" sa rozhoduje na základe modelu. Účastníci sú schopní rozprávať medzi sebou, ale modelov nie je chat s divákov, sa zameriava na poskytovanie super hot XXX zobraziť. Akonáhle začne show, všetkých členov, ktorí zaplatili budú prijaté na exkluzívnu chatu, kde show sa bude diať. Môžete prispieť viac, ako je minimálna suma žetóny, ak chcete zobraziť ak chcete spustiť rýchlejšie. Účastníci sú schopní prísť a ísť od ukázať raz zaplatili, a účastníci môžu zaplatiť, aby sa pripojili k zobraziť kedykoľvek, akonáhle to začalo. Náhrady sú uvedené len ak model zruší show, nedokončí zobraziť, alebo je problém s pripojením.